Ako nosiť tenisky k nohaviciam?

Ako nosiť tenisky k nohaviciam? Máme pre vás niekoľko tipov

Tenisky a nohavice, to je nesmrteľná kombinácia. Možno ste nad tým, ako nosiť tenisky k nohaviciam, nikdy veľmi nepremýšľali. To je však škoda, tiež s teniskami sa dá doslova čarovať. Máme pre vás tipy na nevšedné i nadčasové kombinácie.

Tenisky a džínsy, ideálne dvojka

Ak chcete svoj štýl pojať naskrz nadčasovo, kúpte si biele tenisky. Hodí sa prakticky k čomukoľvek, klasické džínsy nevynímajúc. Stačí ich doplniť bielym tričkom a vytvoríte univerzálnu ležérne outfit.

Páni majú tú výhodu, že biele tenisky môžu nosiť prakticky akokoľvek - so šortkami aj plátennými nohavicami. Pokiaľ si tak zaobstaráte jediné biele tenisky, môžete s nimi vytvoriť nekonečne veľa módnych variance.

Ak naopak chcete svojmu zovňajšku pridať viac elegancie, stačí si zaobstarať čierne džínsy. Siahnuť môžete aj po úzkych, ktoré sú v súčasnej dobe veľmi módne. Doplňte ich čiernymi teniskami a košeľou. Získate šmrnc.

Pokiaľ naopak chcete vytvoriť schválne nedbalý vzhľad, obujte si členkové plátenky ak nim moderné džínsy s obnosenými prvky - dierovaním alebo šisováním.


Tenisky k nohaviciam

Pohodlie nadovšetko

Hoci patrí džínsy ku stáliciam pánskych i dámskych šatníkov, tenisky možno nosiť aj s ďalšími nohavicami. Vrátane obľúbených rozšírených nohavíc typu culottes.

Tieto nohavice sú predovšetkým maximálne pohodlné. A rozhodne neplatí, že slečny a dámy by k nim striktne museli obúvať podpätky. Využite toho, že tieto nohavice sú ako stvorené pre dni, kedy sa chcete cítiť v pohodlí, a obujte si k nim naopak "placaté" topánky. Vaša voľba by mala padnúť na nízkej tenisky, aby ste mohli ukázať členky.

Tajný tip: Culottes by mali mať vzhľadom na postavu takú dĺžku, aby preukázali len členok, nie celá lýtka. Pôsobí tak znateľne lichotivěji a môžete si ich dovoliť aj vtedy, keď nedisponujete zrovna mierami modelky.

Nedáte dopustiť na legíny, pretože vás v nich nič netlačí a neškrtí? Hoci je módne polícia často preklína, keď viete, ako ich nosiť, dovoliť si je rozhodne môžete. Vezmite si k nim dlhší sveter tak, aby zakryl všetko, čo na verejnosti ukazovať určite nechcete. A k nim ako inak než dizajnové tenisky. A vysoko efektné look je na svete.

Na elegantný nôtu

Prevažuje vo vašom šatníku elegantné oblečenie? Ani tu vás tenisky nesklamú. Plátenky sú nesmierne vďačným "objektom", ktorý môžete doplniť dokonca aj elegantným kostýmom. Výhoda tkvie predovšetkým v tom, že ak vás dokonca viaže pracovné dress code, nemusíte sa prezliekať. Stačí po práci mať po ruke biele tenisky na prezutie a ľahko vykúzlite pohodlný model na mestské pochôdzky.

K nohaviciam si všeobecne môžete dovoliť aj robustnejšie tenisky so silnejšou podrážkou. Subtílny modely si ponechajte k sukniam. Ak ste tak prepadla trendu tzv. Ugly sneakers, práve tu ho môžete úspešne uplatniť.