Tenisky a celebrity

S príchodom leta sa spája zásadná zmena outfitu aj obuvi. Máte pocit, že váš šatník a botník by potreboval nejakú zásadnú zmenu? Voliť radšej praktickú variantu alebo sa nechať ovládať módnymi trendmi? Čo sa práve nosí? Nechajte sa inšpirovať módnymi časopismi a pokojne sa zamerajte aj na vizáž a štýl známych osobností.

Tenisky Vans a ich slávni priaznivci

Všimli ste si, že štýlové tenisky s moderným dizajnom nosia aj slávne osobnosti? Kto zo sveta slávnych podľahol ich čaru?

V slušivých teniskách bola videná kalifornská herečka a príležitostná modelka Ashley Benson. Určite ju poznáte zo seriálu Roztomilé mrchy (2010 -2017), kde si zahrala rolu pôvabné Hanny marinovať. Ďalšie hviezdou filmového neba, ktorá sa na verejnosti objavuje v značkových teniskách, je Julia Roberts.

Vänskä si tiež obľúbila modelka, spisovateľka aj módna návrhárka anglicko-čínskeho pôvodu - Alexa Chung. Pozornosť verejnosti na seba upútala pózovaním pre časopis Elle Girl a Cosmogirl!

Pohodlné tenisky Vans určené pre náročnú záťaž pri športe si zamilovali tiež slávni rapperi. Kto konkrétne? Americkí rapperi ASAP Rocky a Tyler,the Creator (producent, grafik a režisér v jednej osobe). Vďaka kvalitným a pohodlným teniskám bez problémov zvládajú náročná hudobné vystúpenia aj hodiny natáčania.

Dokonca aj rapper českého pôvodu Johny machette pôvodu (vlastným menom Jonáš Čumrik) v nich protančil niekoľko svojich videoklipov.

Ktoré celebrity nosí tenisky New Balance?

Značkové tenisky a športové oblečenie z kolekcie New Balance sú doménou predovšetkým športovcov. Dobre padnú a podporujú skvelé výkony znamenitých tenistov ako sú britka Heather Miriam Watsonová alebo Kanaďan Milos Raonic. Ďalším, kto si túto značku obľúbil je americký spevák Pharrell William a nedá na ňu dopustiť.

Aké efektívne kombinovať športovú obuv s outfitom?

Jednofarebná obuv - bielej, čiernej aj hnedej farby je známou klasikou. Dá sa pomerne ľahko zladiť s bežným oblečením, či už volíme športový outfit alebo casual wear. Letné mesiace želajú slnku a farbám. Nie je na škodu skúsiť aj výraznejšie kombináciu, ktorá dobre padne k pastelovému outfitu. Základom úspechu je tiež vhodná voľba veľkosti i strihu.

Tenisky a celebrity

Pre príjemne prežité leto si stačí len správne vybrať z novej kolekcie. Nápadité modely s osobitým dizajnom určite osloví každého športovca. Niektoré celebrity je rady nosia o číslo väčšie, ale vy buďte praktickejšie!